ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗДОБУЛА ПЕРШІСТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ МИСТЕЦТВ «UNIVERSE OF ARTS»!

18 грудня 2019 року студентка кафедри інструментального виконавства Анастасія Царикова (клас викладача ‒ Анатолія Коваленка) успішно представила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «UNIVERSE OF ARTS».

У номінації народні інструменти (гітара) Анастасія, змагаючись зі студентами музичних академій, стала лауреатом І премії. Виступи учасників оцінювало високоповажне журі у складі: Ірини Форманюк (м. Одеса), Ольги Вільгуцької (м. Львів) та Анастасії Шараменко (м. Одеса).

Бажаємо студентам та викладачам кафедри інструментального виконавства творчого натхнення та подальших перемог!