15 січня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Садовий Назарій Михайлович!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/01/Sadovyj-840x1024.jpg)
Шановний Назарію Михайловичу! Щиро вітаємо Вас з цим чудовим святом! Бажаємо, щоб Вашими життєвими супутниками були міцне здоров’я, матеріальне благополуччя, невичерпна енергія, творче натхнення і незмінний успіх у всіх починаннях і справах. Нехай на Вашому шляху зустрічаються лише добрі й щирі люди. Зичимо поваги від колег і вірних друзів. Нехай збуваються мрії!
Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва