ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУДУТЬСЯ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ, ЯКІ НЕ Є НАУКОВИМИ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ТА ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ, ДЛЯ ОБРАННЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ РЕКТОРА

Шановні співробітники факультету мистецтв! Відповідно до Положення «Про обрання представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини» на факультеті мистецтв 11.03.2020 о 13:00 год. в 102 аудиторії навчального корпусу №3 відбудуться збори трудового колективу, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для обрання претендентів для участі у виборах ректора.

Адміністрація факультету мистецтв