20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

для студентів  спеціальності

014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовки бакалаврів   до  майбутньої професійної діяльності.

01.02.2021 р., у режимі онлайн (платформа ZOOM), на кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва, відбулась настановна конференція з навчальної і виробничої практик для студентів  32А, 38, 42, 42 А, 48 груп денної  форми навчання (спеціальність 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)).

Модератор конференції –  кандидат педагогічних наук Волошин П. М.

Відкрив конференцію та привітав студентів  завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент Семенчук В. В., який наголосив, що умовою успішного проходження педагогічної практики є опанування студентами змісту фундаментальних дисциплін, методики їх викладання та  основ педагогіки.

      Практика органічно поєднується з вивченням спеціальних, психологічних, педагогічних дисциплін.

Перед студентами виступили керівники педагогічних практик кандидат педагоічних наук, доцент Сирота З. М. та кандидат педагоічних наук, доцент Гусак В. А.,  які здійснюватимуть загальну організацію практик та контроль за її проведенням. Зі студентами проведено інструктаж по техніці безпеки.

        Практика передбачає безперервність та послідовність її проведення і спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих студентами у період навчання, набуття і вдосконалення ними практичних умінь і навичок за відповідною спеціальністю.

Проходження педагогічної практики дасть можливість студентам  краще ознайомитись  з роботою ЗЗСО, вивчити практичний досвід учителів музичного мистецтва, спробувати себе у  ролі вчителя музичного мистецтва, допоможе студентам  виробити  практичні уміння і навички, поглибити, закріпити знання з фахових дисциплін, розвинути власні організаторські здібності, переконатись у правильності вибору майбутньої  професії.

 

Залишити відповідь

Схожі новини

ХУДОЖНИК ТА ЙОГО УЧНІХУДОЖНИК ТА ЙОГО УЧНІ

12 травня 2016 р. в Уманській картинній галереї відбулося відкриття виставки творів «Художник та його учні», яка присвячена 65-річчю від дня народження та 12-ти річчю викладацької діяльності Клещара Геннадія Анатолійовича,

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Вітаємо заступника завідувача кафедри з навчальної роботи, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри інструментального виконавства Тетяну Анатоліївну Радзівіл! Шановна Тетяно Анатоліївно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Нехай

СПІВАЄ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ – АКАДЕМІЧНИЙ ХОР «ЮНІСТЬ»СПІВАЄ НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ – АКАДЕМІЧНИЙ ХОР «ЮНІСТЬ»

Серед різноманітних форм музичного виховання школярів, саме вокально-хорова діяльність у загальноосвітній школі має пріоритети у роботі з дітьми. Професія диригента і вчителя музичного мистецтва багато у чому подібні. Це і