ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!!

Шановна Інно Григорівно, прийміть наші найщиріші привітання з нагоди  Вашого особистого свята!

Хай життя до Вас завжди буде щедрим на гарних людей, добрі події, приємні турботи та враження.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших здобувачів.

Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

Хай втілюються у життя бажання.
Черговий рік – це лиш фрагмент життя,
Черговий кадр у цім чарівнім світі.
Хай в цьому кадрі буде більше світла,
А тіні всі хай кануть в небуття.
А весни будуть світлі, легкокрилі
І кожен день усмішкою радіє,
А доля подарує зорепад.
Здоров’я, миру, успіху!