ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ДИСТАНЦІЙНА ОЛІМПІАДА З ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА

25 листопада 2021 року на кафедрі інструментального виконавства відбулася V Всеукраїнська студентська дистанційна олімпіада з інструментального мистецтва, учасниками якої стали здобувачі закладів передвищої освіти з різних міст України (Бахмут, Вінниця, Дніпро, Кілія, Маріуполь, Миколаїв, Олександрія, Сєвєродонецьк, Тульчин, Умань, Чернівці, Чернігів). Оцінювало виступи журі у складі: декана факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцента Терешко І. Г., завідувача кафедри інструментального виконавства, канд. пед. наук, доцента Радзівіл Т. А., канд. мистецтвознавства, професора, заслуженого діяча мистецтв України Бая Ю. М., канд. пед. наук, доцента Калабської В. С., канд. пед. наук, доцента Коваленка А. С., старшого викладача Бойко І. М., викладачів Панченко О. М. і Тарасюк Л. М., викладача і концертмейстера Хижко О. В. Результати Олімпіади можна переглянути в протоколі, що додається.

Адміністрація факультету мистецтв та професорсько-викладацький склад кафедри інструментального виконавства дякує учасникам, викладачам і концертмейстерам за плідну творчу працю і вітає з високими результатами та бажає натхнення для подальших творчих звершень!

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ЧЛЕНІВ ЖУРІ

Завантажити (PDF, 335KB)

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі з Міжнародною участю «ПРОБЛЕМИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ», що проводиться 27 квітня 2015 року кафедрою інструментального виконавства

ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ХV МІЖНАРОДНИХ ЧИТАНЬ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ СТАЛИ АКТИВНИМИ УЧАСНИКАМИ ХV МІЖНАРОДНИХ ЧИТАНЬ ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА О. П. РУДНИЦЬКОЇ

6-7 грудня викладачі факультету мистецтв брали активну участь у ХV Міжнародних педагогічно-мистецьких читаннях пам’яті професора О. П. Рудницької «Педагогіка мистецтва і мистецтво педагогічної дії». У рамках читань учені-практики навчальних закладів,

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні – 6 серпня, свій день народження святкує викладач кафедри інструменталного виконавства Бондаренко Світлана Миколаївна! Прийміть наші найщиріші побажання! Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчої енергії та талановитих студентів!