ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР УДПУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-ВЕБКОНКУРСУ «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА МОЗАЇКА»

27 січня 2022 року в обласному Будинку вчителя відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-вебконкурсу «Новорічно-різдвяна мозаїка», який проходив за ініціативи та підтримки голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолія Стеценка. У конкурсі взяли участь більш як 80 спілчан різних закладів освіти Черкащини, серед них і творчий колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лауреатом першої премії у номінації «Колядки, щедрівки, посівалки в народних традиціях» цьогоріч став Молодіжний камерний хор, художній керівник та диригент Оксана Сухецька.

Університетська спільнота вітає колектив та керівника з перемогою! Зичимо вам невичерпного натхнення, ще більш яскравих і плідних творчих проєктів, подальших успіхів у роботі та нових перемог!

ВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАВІДБУВСЯ ПЕРЕГЛЯД ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

У другій половині травня на факультеті мистецтв відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів напряму підготовки «Образотворче мистецтво». Викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, які виконувалися протягом першого

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ! ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧАДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ! ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР У РАМКАХ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧА

Шановні викладачі (стаж понад 5 років), повідомляємо вас про проведення 12 березня 2020 року (ауд. № 216 факультету фізики, математики та інформатики) о 14.30 год. семінару у рамках діяльності Центру професійного розвитку викладача. Порядок денний: Трудові