ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

23 лютого свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва  Балдинюк Дмитро Іванович.

Шановний імениннику! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди цього свята та побажання миру та злагоди, міцного здоров’я та особистого щастя, родинного затишку та достатку,  добробуту та благополуччя, творчого натхнення та впевненості у завтрашньому дні! Нехай завжди Вас супроводжує удача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Господь хай дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай

25.03.2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на кафедрі хореографії та художньої культури було проведено методичний семінар «Европейські індикатори якості освітніх досліджень». Захід відбувся в рамках проекту

25–26 квітня 2024 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено V Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». У дистанційному