ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

23 серпня – День Державного Прапора України. Це важливе свято для усіх українців. Адже український народ,багато років тому, зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини, молодь та діти, які мають змогу реалізувати свої мрії.
Нехай любов до рідного краю, відчуття єдності та згуртованості допомагає нам будувати  і захищати свій дім,  берегти та створювати нові  цінності. Ми єдині в прагненні бачити нашу країну сильною – в цьому наше майбутнє!

Це прапор – вільної країни,

Це прапор – міста і села,

Це стяг моєї Батьківщини,

І в ньому вічності добра.

Він майорить, як синє небо,

Безхмарний – символе добра,

А жовтий – золоте колосся,

Відбиток віри та тепла.

І він, звеличиться над нами,

Показуючи вірний шлях,

Блакитним й жовтим кольорами,

На небі й на своїх полях.

З повагою, студентська рада факультету мистецтв.

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ТА 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО)

Шановні колеги! Кафедра музикознавства та вокально-хорових дисциплін факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошують взяти участь у роботі Регіонального науково-методичного семінару «Мистецько-педагогічна діяльність Павла Муравського в контексті розвитку

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

31 травня свій День народження відзначає концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Ільніцька Олена Вікторівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята і зичимо міцного здоров’я, злагоди і