ДЕНЬ ЄДНАННЯ 2023

16 лютого 2023 року, в рамках години куратора,  викладачі Факультету мистецтв провели бесіди зі студентами 1-4 курсів ОС «БАКАЛАВР» та ОС «МАГІСТР», з нагоди відзначення ДНЯ ЄДНАННЯ УКРАЇНИ. 16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує цю подію.

День єднання – молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Цього дня в Українських  містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. Приєднатися до святкування можна, одягнувши вишиванку, прикріпивши синьо-жовту стрічку або ж підтримати тих, хто зараз бореться за нашу свободу та мир на фронті.

Це свято має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Тобто, головна мета — показати єдність українців на тлі військової загрози.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Вітаємо викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Козій Ольгу Михайлівну та її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора Щолокову Ольгу Пилипівну, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата

Студенти факультету мистецтв кафедри хореографії та художньої культури вкотре взяли активну участь в другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», яка відбулася 11-14 квітня на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету