ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 19 квітня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Калабська Віра Степанівна!

Прийміть наші найтепліші вітання з Днем Народження!!!

Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе Вам досягти нових висот!!!

Нехай збудуться Ваші найпотаємніші бажання, збережеться все хороше, що є у Вашому житті і примножаться миті радості, любові та оптимізму.

Бажаємо, щоб Удача, Успіх та Натхнення були вірними супутниками у всіх Ваших починаннях, а здоров’я і благополуччя – у щоденному житті.

Наполегливості і терпіння у вирішенні щоденних завдань!!!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра інструментального виконавства

ЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАКОРДОННІ МОЖЛИВОСТІ СТАЖУВАННЯ І НАВЧАННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Дякуючи керівництву університету, наші студенти можуть брати участь у різноманітних міжнародних програмах, фондах, літніх школах (таборах), які передбачають стажування та відкривають перспективи одержати паралельну (подвійну) освіту за кордоном. Студенти спеціальності