ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ–КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «МОЯ МИСТЕЦЬКА УКРАЇНА»

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник Маркіна Вікторія Василівна) взяв участь у Міжнародному двотуровому фестивалі – конкурсі мистецтв «Моя мистецька Україна». Конкурс відбувся за сприяння головного управління культури міста Братислава та міжнародного фестивального порталу OREA FEST, (3-9 липня 2023 р. м. Братислава (Словаччина)).

Мета фестивалю-конкурсу: виявлення та підтримка талановитої молоді, зміцнення міжнародних культурних зв’язків і розвиток творчої співпраці, збереження та примноження культурного потенціалу держав, популяризація різних напрямків і жанрів національних культур.

На конкурс було представлено український народний стилізований танець «Соловей» та грузинський народний танець «Танець гірських жінок».

Колектив став двічі лауреатом І премії.

Вітаємо із високою нагородою! Бажаємо подальших перемог та творчого успіху!

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

23 листопада 2018 року в рамках проведення Дня Відкритих Дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м.

ОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФАОДИН ДЕНЬ ІЗ ЖИТТЯ СТУДЕНТА-ХОРЕОГРАФА

Після закінчення школи, кожна людина обирає свій подальший шлях. Обирає те, з чим буде далі йти по життю. Так як людина творча, я обрала для себе найкращий, на мій погляд,

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 15 травня свій День Народження святкує старший викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна! Хай сонечко світить із ясного неба, Бажаємо всього, чого тільки треба. Хай Господь дарує