ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».

СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».

17 жовтня  в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва відвідали лекцію Геннадія ГУТГАРТСА  – куратора міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору» Умань 2023.  В рамках зустрічі слухачі мали можливість переглянути виставку сучасних творів мистецтв у різних жанрах та прослухати матеріал лекції на тему: «Сучасне перформативне мистецтво на матеріалах фестивалю «Свобода вибору».

Учасники зустрічі дізналися багато цікавих фактів про розвиток мистецтва перформансу в Японії, а саме про рух «Гутай».  Через перформативне мистецтво було висвітлено  питання війни в Україні та вплив цього мистецтва на суспільні процеси у світі.

Дякуємо Геннадію ГУТГАРТСУ за цікаву лекцію!  Бажаємо натхнення на створення мистецьких творів, втілення задумів і нових проєктів! Дякуємо ЗСУ, нашим незламним захисникам, завдяки яким ми можемо навчатися і творити! Все буде Україна!

8 квітня 2021 р. на факультеті мистецтв розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Співорганізаторами та учасниками конференції стали Інститут педагогічної освіти і освіти

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮКМИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ ЛЮДМИЛИ НАЙДЮК

27 липня у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» (вул. Небесної Сотні, 31) відбулася презентація персональної виставки живопису “Мистецтво маленьких кроків” Людмили Найдюк, на якій були присутні викладачі кафедри

МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВАМЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА