ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Чергові здобутки факультету мистецтв належать здобувачам – Голодризі Олесі та Цао Сяонань.

В рамках творчого проєкту «Тріумф-фест» відбувся Міжнародний мистецький конкурс «Квітуча країна». Серед сотень учасників наші здобувачі беззаперечно були кращими та отримали високу оцінку журі – звання Лауреатів І–ї премії.

Успіх наших здобувачів – це спільна робота з підготовки програми разом із викладачами.

Отож, вітаємо викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва з успіхом їх здобувачів, а саме: Купчика Валентина Анатолійовича та Мазур Тетяну Сергіївну.

Бажаємо подальших творчих успіхів!

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІСВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ

Студентське свято ‒ це традиція. В Україні ми святкуємо День студента 17 листопада. В інших країнах світу цей день відзначають також і в інші дні року. Попри відмінності дат та

4 травня 2023 р. на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Конференція проходила

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця