ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ВИБІРКОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЙОГА В ХОРЕОГРАФІЇ»

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ВИБІРКОВОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЙОГА В ХОРЕОГРАФІЇ»

Наприкінці травня на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося відкрите заняття з вибіркової дисципліни «Йога в хореографії» здобувачів 2 курсу спеціальності 024 Хореографія на тему «Асани для всіх груп м’язів танцівників» (викладач – доктор філософії, викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Подгорінова).

Метою вивчення цієї дисципліни є ознайомлення здобувачів вищої освіти з комплексом вправ йоги для танцівників.

Здобувачі-хореографи протягом семестру вивчали комплекс вправ, асани (пози), спрямовані на пропрацьовування глибоких м’язів, подолання м’язових блоків та релаксацію тіла.

Комплекс йоги містить вправи для розвитку розтяжки, гнучкості, рівноваги, стійкості та сили м’язів. Особливої уваги заслуговують дихальні та релаксаційні вправи, котрі допомагають танцівникам після значного навантаження досягти гармонійного стану.

Здобувачі поділилися, що вивчення вибіркової дисципліни «Йога в хореографії» сприяло формуванню навичок самоусвідомлення, релаксації та покращенню емоційного та фізичного стану.

ПРИЗНАЧЕННЯ ВИПЛАТ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРИЗНАЧЕННЯ ВИПЛАТ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Відповідно до Постанов КМУ № 882 від 12.07.2004 р. «Питання стипендіального забезпечення» (зі змiнами, внесеними згiдно з Постановою КМУ 1050 вiд 28.12.2016 р.) та № 1047 від 28.12.2016 р. «Про

“Згадаймо вальсу звук чарівний…”“Згадаймо вальсу звук чарівний…”

22 квітня о 16:00 в актові залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університетy, мистецько-педагогічний факультет презентує свій черговий мистецько-освітній проект “Згадаймо вальсу звук чарівний…”. Отож, запрошуємо всіх бажаючих

ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Шановні викладачі, дороге студентство! Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи! Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне