ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

Традиційно наприкінці травня відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво» з фахових дисциплін: рисунку, живопису, композиції, декоративно-прикладного мистецтва, теорії і практики рисунку, теорії і практики живопису.

Здобувачі освіти презентували свої творчі досягнення спрямовані на розвиток креативності й художньої майстерності. Практичні завдання мали різні акценти спрямовані на розуміння композиційних законів, сприйняття кольору, вміння працювати різними техніками і матеріалами. На перегляді були представлені роботи різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, зарисовки, етюди та власні творчі роботи.

Переважна більшість здобувачів отримали позитивні оцінки і завдання на літні канікули!

Хочеться побажати усім студентам гарного відпочинку, міцного здоров’я і подальшого художньо-творчого зростання!

Дякуємо нашим мужнім Захисникам за можливість жити, вчитися і творити! Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!

В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-2017»В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-2017»

Шановні студенти! Тривають регіональні етапи Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2017». «Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує

МИСТЕЦТВО ЯК НАУКАМИСТЕЦТВО ЯК НАУКА

Питання про те, як мистецтво співвідноситься з дійсністю, чим художня діяльність відрізняється від наукової діяльності і що їх об’єднує, завжди притягувало до себе широку увагу. Дехто вважає, що між художньою