ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ХОР «КОБЗАР»

ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ХОР «КОБЗАР»

Нещодавно, з 14 по 16 червня 2024 року, на Вінниччині відбувся VIII Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу заснований на честь відомого хорового диригента, композитора, фольклориста, родоначальника народного хорового співу на Вінниччині Віталія Іовича Іжевського «НАД СОБОМ ПІСНЯ ДЗВІНКО ЛИНЕ».

Участь у фестивалі-конкурсі взяли понад 60 хорових колективів, вокальних ансамблів та фольклорних колективів з дев’яти областей України. До них приєдналися онлайн хори української діаспори з країн Балтії, Швеції, Фінляндії, Німеччини та Канади.

Український народний хор «Кобзар» УДПУ імені Павла Тичини став лауреатом ІІІ ступеня.

Тож бажаємо учасникам хору та його керівнику Василю Семенчуку, доценту, завідувачу кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслуженому працівнику культури України подальших творчих успіхів.

Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДВІДАЛИ ТЕТРАЛЬНУ ВИСТАВУ «ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО»СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВІДВІДАЛИ ТЕТРАЛЬНУ ВИСТАВУ «ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО»

Нещодавно в Уманському міському будинку культури відбулася вистава «Весілля Фігаро» Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського, яку відвідали студенти спеціальності «Музичне мистецтво». Досконала гра акторів захопила всіх присутніх

ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!ВІТАЄМО З ДНЕМ УСІХ ЗАКОХАНИХ!

Вітаємо з Днем усіх закоханих, усіх, у кого серце переповнене від кохання! Бережіть любов, довіряйте, будьте терплячі, адже любов – тендітна і потребує дбайливого ставлення. Це велике щастя мати можливість

КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ (ПРИСВЯЧЕНИЙ 90-ІЙ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ)КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ (ПРИСВЯЧЕНИЙ 90-ІЙ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ)

Концерт гітарної музики (присвячений 90-ій річниці заснування УДПУ імені Павла Тичини) Щиросердно дякуємо доценту Коваленку Анатолію за якісно організовану роботу, а також усім виконавцям за хвилини радості, прекрасні емоції і