З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Наталія Семенівна Побірченко!

Наталія Семенівна

Шановна Наталіє Семенівно!

Вітаємо Вас із світлим та приємним святом – Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, надійних партнерів; щоб Ваші мрії завжди збувалися, а Ваші друзі, співробітники та трудовий колектив приносили Вам лише добрі та радісні новини.

Адміністрація факультету

Один коментар до “З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Шановна Наталіє Семенівно! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Вашого Народження! Дозвольте побажати Вам особистого щастя, подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у Вашій відповідальній та благородній справі.
    Нехай барвистими квітами стеляться всі Ваші дороги, а доля приносить удачу в усьому та дарує Вам многії і благії літа.