ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку студентських робіт з образотворчого мистецтва, відкриття якої відбудеться 7 травня 2014 року у приміщенні історико-архітектурного заповідника “Стара Умань” о 14:00 за адресою: м. Умань, вул. Радянська, 31.

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Сьогодні на базі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочала свою роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Співорганізаторами конференції є Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»МАЙСТЕР КЛАС ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ «УКРАЇНСЬКОЇ ВИБІЙКИ»

Останнім часом стало дуже популярним українське декоративно-прикладне мистецтво. Українці не лише знайомляться із багатим спадком своїх предків, але й переймають культурно-історичний досвід. Види народного мистецтва змінювалися і вдосконалювалися протягом  століть.

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

26 грудня в приміщенні класу теорії танцю відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Теорія і методика роботи з дитячим хореографічним колективом», в якій взяли участь студенти 34 групи мистецько-педагогічного факультету.