ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Цими сонячними травневими днями свій 50-ти річний ювілей святкує викладач кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Коваленко Юрій Вікторович.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Шановний Юрію Вікторовичу!

Щиро бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на творчій ниві. Від душі зичимо міцного здоров’я, добробуту, натхнення, оптимізму та великих успіхів у творчій та педагогічній праці, нових вагомих здобутків на життєвій ниві.
Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа.

888

З повагою, колектив мистецько-педагогічного факультету, кафедра образотворчого мистецтва

2 коментарі до “ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!”

1. Зичимо Вам щастя і здоров’я, успіхів у роботі, тепла і злагоди, родинного затишку і любові ваших рідних, близьких та друзів. Нехай здійсняться ваші творчі задуми та плани, а усі ваші починання нехай супроводжує надія та успіх.

2. Щиро вітаємо!!! Хай життя завжди Вам посміхається!!! Хай збуваються мрії, а в душі завжди цвіте весна!!!:)))))