ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Нещодавно на базі кафедри хореографії та художньої культури УДПУ ім. Тичини відбувся майстер-клас зі спортивного бального танцю (європейська програма).
Організаторами виступили: викладач кафедри хореографії та художньої культури – Ткачук Дмитро Євгенійович та студентка II курсу спеціальності «Хореографія» – Черевата Катерина, тренери КТС «Art-dance».

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

У майстер класі взяли участь клуби танцювального спорту міста Умань: «Art-dance» та «Ерідан».
Родзинкою майстер-класу стали заняття під керівництвом призера всеукраїнських та міжнародних змагань серед професіоналів Кравченко Павла Анатолійовича.

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Ці три дні були надзвичайно важкими, заняття проводились з ранку до вечора. Але не зважаючи на це, діти із задоволенням їх відвідували, ловили кожне слово, кожний рух викладача та брали індивідуальні заняття.
Учасники майстер-класу значно покращили свою техніку виконання європейської програми, дізнались про різні новинки у світі бальної хореографії.
В решті решт усі отримали безліч задоволення та корисної інформації, і з нетерпінням чекають наступних майстер-класів.