ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Вітаємо викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Козій Ольгу Михайлівну та її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора Щолокову Ольгу Пилипівну, з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук! Захист відбувся 11 березня 2015 року в Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Професорсько-викладацький колектив