ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК ФАКТОР РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ. ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ІГОРЯ ЛИМАНА.

23 травня відбулася онлайн-лекція «Академічна доброчесність: формати та виклики». Спікер: Ігор Лиман, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри історії та філософії Бердянського державного педагогічного університету.

Лектор детально зупинився на різних форматах академічної доброчесності та викликах в умовах реформування вищої освіти; розкрив актуальні питання, які стосувалися процесу оптимізації закладів вищої освіти та недоброчесної конкуренції між університетами; розповів про досвід роботи головою ГЕР в галузі знань 03 «Гуманітарні науки».

Основну увагу присутніх було акцентовано на етиці академічних взаємовідносин під час здійснення освітньо-наукової діяльності та на відповідальності за порушення академічної доброчесності.

Дякуємо лектору за надзвичайно цікаву та корисну інформацію!

ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ІСПИТ ІЗ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА З МЕТОДИКОЮ ВИКЛАДАННЯ

Минулої суботи студенти четвертого курсу напряму підготовки 6.020202 «Хореографія» складали державний іспит з хореографічного мистецтва з методикою викладання. Основними завданнями студентів-хореографів виступали: демонстрація уроку народно-сценічного танцю, зокрема екзерсис біля станка

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БІБЛІОТЕКА МОЇМИ ОЧИМА»ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «БІБЛІОТЕКА МОЇМИ ОЧИМА»

Бібліотека університету оголосила конкурс малюнку або картини на тему: «Бібліотека моїми очима». До участі запрошуються студенти, викладачі, співробітники університету та усі бажаючі (вікових обмежень немає). Мета конкурсу: розвиток талановитої молоді,

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 8 липняня, свій День народження відзначає декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент  Терешко Інна Григорівна! Шановна Інно Григорівна! Від усього колективу щиро вітаємо Вас з Днем народження! Зичимо Вам