ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ CHORAL MUSIC – THE NEXT GENERATION

CHORAL MUSIC – THE NEXT GENERATION

31 жовтня відбувся Міжнародний вебінар Міжнародного хорового фестивалю CantaRode та Нідерландського камерного хору (Nederlands Kamerkoor) на тему: “ХОРОВА МУЗИКА – НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ”.

Хоровий світ стрімко змінюється. Хоча інтерес до традиційних форм хорового співу згасає, люди все ще хочуть співати разом. Як хорам бути інноваційними в цей постковідний період? Як використовувати свій репертуар та альтернативні форми спільного співу, щоб викликати інтерес у нового покоління співаків (і глядачів-слухачів)? Це стало головною темою вебінару «ХОРОВА МУЗИКА – НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ».

До участі у вебінарі долучилася старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, засновник, художній керівник та диригент “Молодіжного камерного хору” і керівник жіночого хору “Юність” – Оксана Сухецька.

Ідеями та досвідом ділилися:
Художній керівник і керуючий директор Нідерландського камерного хору – Тідо Віссер.
Менеджер з освіти і художній керівник нового проекту NKK NXT – Імре Плоег.
Презентацію підготувала: Дафна Вассінк.