ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ!

10 вересня, Україна відзначала день фізичної культури та спорту.

У мирний час ми б обов’язково проводили масштабні святкові спортивні заходи. Сьогодні – війна. У спортивних залах, на великих аренах немає тих звичних велелюдних змагань, чемпіонатів, турнірів.

Багато спортсменів пішли на фронт, змінивши спортивні снаряди на бойові. І ми гордо можемо сказати, що спортсмени, фізкультурний рух – це патріотичні люди!

Студенти факультету мистецтв також не змогли оминути свята здоров’я та спорту. На спортивному майданчику, біля нового корпусу університету,  голова студентської ради – Максим Алаєм, та голова спортивного сектору  – Христін Богдан, організували тренування для всіх охочих факультету.

Ми бажаємо всім причетним до цього свята, завзяття і наполегливості, перемог та нових рекордів! Міцного здоров’я і наснаги!

Разом ми сильні! Україна переможе!

У травні були підведені підсумки ХVІІ Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж», засновником якого є Громадська організація «Panorama-Art» за підтримки Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України, Державного

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Сьогодні відзначається професійне свято захисників української держави ‒ День Збройних Сил України. У цей день ми вшановуємо усіх тих, хто у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 16 травня 2015 року на базі кафедри хореографії та