ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОТИК І ПІВНИК»

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «КОТИК І ПІВНИК»

4 червня на сцені Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася прем’єра чергового творчого проєкту кафедри хореографії та художньої культури – хореографічної вистави «Котик і Півник» за мотивами однойменної української народної казки.

Вистава була створена здобувачами 3 курсу спеціальності 024 Хореографія як підсумкове завдання з навчальних дисциплін «Мистецтво балетмейстера» та «Сольний танець» під керівництвом викладача Анастасії Подгорінової.

Історія почалася зі знайомства з головними героями – Котиком і Півником, які щодня весело танцюють та співають. Котик пішов у ліс по дрова, а Півнику наказав сидіти в хаті і нікому не відчиняти. Щойно Котик пішов, як одразу з’явилася Лисичка і почала Півника виманювати із хатинки, розсипавши зерно. Півник виглянув із віконця, побачив, що Лисички немає і вийшов збирати зернятка. Тут Лисичка його і впіймала. Але Котик почув, як Півник кличе на допомогу і відібрав свого друга у злодійки.

Через деякий час Лисичка знову підкралася і таки схопила Півника. Котик, побачивши, що Півника немає вдома, здогадався, в чому справа, і вирішив визволити свого друга. Прийшовши, до хатинки Лисички, Котик почав співати, а лисенята, які наглядали за Півником, не втрималися і вийшли поглянути, хто там. Тут Котик їх і схопив.

Лисичка повернула Котику Півника, а він повернув їй лисенят. А якби Півник слухав старших, то Лисичка його б і не вкрала.

Гарний настрій усім глядачам подарували:

Котик – Інна Шпак

Півник – Влад Пазіменко

Лисичка – Владислава Діброва

Лисенята – Марія Караюз та Єлізавєта Соколова.

Текст читав Василь Семенчук, світло та звук – Олег Гончар.

Наприкінці вистави юні глядачі мали змогу потанцювати на сцені із казковими героями! Щиро дякуємо усім, хто долучився до участі у дійстві!

ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «КОМПЛЕКСНИЙ ЕКЗАМЕН ЗА ФАХОМ»ВІДБУВСЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН «КОМПЛЕКСНИЙ ЕКЗАМЕН ЗА ФАХОМ»

2017-18 січня 2017 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся державний кваліфікаційний екзамен «Комплексний екзамен за фахом» студентів 66-М групи (Спеціальність: 8.02020401 Музичне мистецтво. Спеціалізації: фортепіано, народні інструменти, духові інструменти, струнні

“UKRAINIAN PRAYER” – МІЖНАРОДНИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ХОРОВИЙ ПРОЄКТ“UKRAINIAN PRAYER” – МІЖНАРОДНИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ ХОРОВИЙ ПРОЄКТ

Міжнародна федерація хорових диригентів-ICCF спільно з Всесвітнім хором за мир-World choir for Peace створили віртуальний проєкт для підтримки народу України, виконавши “Ukrainian Prayer”. Цей твір, у перші дні повномасштабного вторгнення