ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 22 квітня 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій.

Конференція буде проводитись дистанційно (онлайн ZOOM).

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва.
  2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії.
  3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.
  4. Інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

Регламент:

–        доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;

–        доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;

–        повідомлення – до 5 хв.

Для участі у роботі конференції необхідно до 18 квітня 2022 року
заповнити реєстраційну форму учасника заходу, за посиланням
: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXPBnHu03usR5_9G6Yl4dJN9omb24tFDwo2MVCIBDAcWx4UQ/viewform

або надсилати на електронну адресу nika_dance27@ukr.net зазначивши тему листа «конференція» (бланк заявки додається)

Матеріали конференції (програму та збірник), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації.

Завантажити (DOC, 468KB)

СТУДІЯ ВЕЧІРНЬОГО МАЛЮНКУСТУДІЯ ВЕЧІРНЬОГО МАЛЮНКУ

При кафедрі образотворчого мистецтва розпочала роботу “Студія вечірнього малюнку”. Запрошуємо студентів усіх курсів кожного вівторка та четверга з 16.00 до 18.00 (106 аудиторія)!   Адміністрація кафедри!

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ

12 вересня для студентів 5 курсу 51 групи (Спеціальність: Образотворче мистецтво) та 53 групи (Спеціальність: Музичне мистецтво) відбулась настановча конференція з проблем організації переддипломної практики.  Заступник декана з педагогічної практики

ПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУПОХІД ДО МУЗЕЮ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

25 жовтня 2018 року найактивніші студенти першого курсу факультету мистецтв (11, 14, 38, 39 групи) під керівництвом кураторів А. Коваленка та Л. Обманець відвідали музей Історії університету. Змістовну доповідь про