ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МОЛОДІЖНИЙ КАМЕРНИЙ ХОР УДПУ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ-ВЕБКОНКУРСУ «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА МОЗАЇКА»

27 січня 2022 року в обласному Будинку вчителя відбулося нагородження переможців обласного фестивалю-вебконкурсу «Новорічно-різдвяна мозаїка», який проходив за ініціативи та підтримки голови Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолія Стеценка. У конкурсі взяли участь більш як 80 спілчан різних закладів освіти Черкащини, серед них і творчий колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Лауреатом першої премії у номінації «Колядки, щедрівки, посівалки в народних традиціях» цьогоріч став Молодіжний камерний хор, художній керівник та диригент Оксана Сухецька.

Університетська спільнота вітає колектив та керівника з перемогою! Зичимо вам невичерпного натхнення, ще більш яскравих і плідних творчих проєктів, подальших успіхів у роботі та нових перемог!

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!

Запрошуємо на перегляд оновленої експозиції «Малої картинної галереї», відкритої за сприяння керівництва університету та факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Виставка налічує більше 50 творів, виконаних у різних графічних (олівець,

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

2–4 квітня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита молодь України». У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент магістратури кафедри

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри хореографії та художньої культури Косенко Наталія Едуардівна. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай у серці розкошує