ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕНО КАСТИНГ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “МІСТЕР МПФ – 2014”!

ОГОЛОШЕНО КАСТИНГ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “МІСТЕР МПФ – 2014”!

До уваги усіх бажаючих студентів мистецько-педагогічного факультету чоловічої статі!

Оголошується кастинг на участь у конкурсі “Містер мистецько-педагогічного факультету – 2014”. Усім бажаючим прохання звертатися за довідками до заступника декана мистецько-педагогічного факультету з виховної роботи (танцклас) або за тел.: 8(093) 132-69-36; 8(096) 350-2987 (Анастасія Юріївна).

Один коментар до “ОГОЛОШЕНО КАСТИНГ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ “МІСТЕР МПФ – 2014”!”