ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОВЕДЕНО V МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЮ «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ»

25–26 квітня 2024 року на базі кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини було проведено V Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ». У дистанційному форматі на платформі ZOOM різні аспекти інструментального мистецтва обговорювали митці та науковці з різних країн світу: Китаю, Польщі, Сербії, США, Угорщини, України та ін.

Зі вступним словом до учасників конференції звернулася проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Годованюк. Вона зазначила, що мистецька освіта України має гарні традиції підготовки високопрофесійних фахівців, музиканти-інструменталісти на вокалісти гідно презентують нашу державу. Висвітленню та обговоренню проблем музичної освіти присвячений даний захід, на який запрошено талановитих виконавців, науковців та усіх небайдужих.

З вітальним словом звернулася декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Інна Терешко. Вона подякувала усім спікерам, за те, що попри складний час вони змогли доєднатися, висловити свої міркування, поділитися результатами наукових розвідок та популяризувати музичне мистецтво.

Учасників заходу привітала завідувач кафедри інструментального виконавства, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Радзівіл. Вона зазначила, що колектив кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини радий бачити усіх гостей, а ця зустріч буде плідною та змістовною у контексті розвитку нашої держави та українського народу.

Доповідачами на пленарному засіданні конференції виступили:

Сергій Шип, доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»; Ірина Коханик, кандидат мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри теорії музики Національної музичної академії імені П. І. Чайковського; Юлія Каплієнко-Ілюк, доктор мистецтвознавства, доцент, професор кафедри музикознавства, композиції та виконавської майстерності Дніпровської академії музики; Марина Долгіх, кандидат мистецтвознавства, викладач-методист Кропивницького музичного фахового коледжу, заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки композиторів України; Тетяна Сідлецька, кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри суспільно-політичних наук Вінницького національного технічного університету; Людмила Семко, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; Юрій Пономарьов, заслужений працівник культури України, автор багатьох музичних творів: пісень для голосу та народного хору, інструментальних творів і музики до танців та ін.

Переглянути пленарне засідання конференції можна за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=BAhhZW4LFkw

Практичну частину конференції творили провідні фахівці України та зарубіжжя:

Марина Долгіх, кандидатка мистецтвознавства, викладач-методист Кропивницького музичного фахового коледжу, заслужена діячка мистецтв України, членкиня Національної Спілки композиторів України; Тетяна Семененко, викладач вищої категорії Комунального закладу «Кінецьпільська дитяча школа мистецтв Первомайської міської ради»; Петро Брюхін, викладач-методист Львівського музичного фахового коледжу ім. С. Людкевича.

Модератор ‒ Анатолій Коваленко, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини.

Адміністрація факультету мистецтв дякує всім учасникам конференції за активну участь та бажає нових звершень у галузі мистецької освіти.

ПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ДЛЯ ПЕРШОГО КУРСУПРИЗНАЧЕНО СТИПЕНДІЮ ДЛЯ ПЕРШОГО КУРСУ

Відповідно до Постанови КМ України №882 від 12.07.2004 року «Питання стипендіального забезпечення» (зі змінами, внесеними згідно з Постановою КМ України №1050 від 28.12.2016 року) та №1047 від 28.12.2016 «про розміри

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Обманець Людмила Олександрівна! Шановна Людмило Олександрівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, неймовірної радості, приголомшливого