ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Волошина Анастасія Василівна

Волошина Анастасія Василівна

Волошина Анастасія Василівна

Заступник декана з виховної роботи, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва

Профіль Google Scholar
Email: AnastasiaVas@ukr.net, a.v.shynkaruk@udpu.edu.ua
Т: +380986586843

Освіта:

2013-2017 р. Навчалась в Уманському державному університеті імені Павла Тичини, на мистецько-педагогічному факультеті. По завершенню отримала диплом бакалавра Спеціальність 014.13 Музичне мистецтво. Спеціалізація: Соціальна педагогіка.

2017-2019 р. Навчалась в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на ОС «Магістр». По завершенню навчання отримала диплом магістра за спеціальністю: «025 Музичне мистецтво» освітня програма Музичне мистецтво (Сольний спів), професійна кваліфікація – Викладач вокалу. Артист ансамблю. Артист-вокаліст. Керівник ансамблю.

В 2019 р., почала працювати викладачем-стажистом кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

2020 р., заступник декана з виховної роботи факультету мистецтв.

В 2021 р., викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заступник декана з виховної роботи факультету мистецтв.

В 2021 р., прослухала та успішно завершила 30-годинний курс «Розвиток соціальної компетентності учасників освітнього процесу, як складова діяльності тренера НУШ», і вдосконалила професійно-педагогічну і соціальну компетентності згідно з програмою курсу.

В лютому 2022 р., отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації у Сумському державному університеті по програмі «Social Media Marketing: базовий курс викладача»

В грудні 2022 р., міжнародне стажування в м.Люблін, Польща.

В 2022 р., стала членом наукової організації «Центр українсько-європейського наукового співробітництва», та отримала сертифікат, що підтверджує членство.

Опубліковані праці: