ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ АМАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА «ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ – 2019»

20 лютого в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся фестиваль-конкурс аматорського мистецтва «Пісенний вернісаж – 2019». Захід було проведено за підтримки Студради та Центру культури та дозвілля «Гаудеамус».

Оцінювали виступи конкурсантів компетентне журі у складі: заслужених працівників культури України, викладачів та доцентів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Василя Семенчука, Валентина Купчика, Петра Волошина та Ольги Козій.

У конкурсі активну участь взяли студенти факультету мистецтв: студентка ІІІ курсу Марія Павлишина із чуттєвим на емоційним виконанням пісні «Хто, як не ти?» (Христина Соловій) виборола диплом ІІІ ступеня. Студентка І курсу магістратури Альона Свинар здобула диплом ІІ ступеня завдяки професійному виконанню пісні «Журавлі» із репертуару гурту «The Hardkiss». Дипломом І ступеня було нагороджено талановиту студентку ІІІ курсу Катерину Шуляк, що представляла факультет народною піснею в сучасній обробці «Закувала зозуленька». І нарешті, дипломом ГРАН-ПРІ фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва «Пісенний вернісаж – 2019» було нагороджено студентку ІІ курсу Ладу Карпушину із оригінальним виконанням пісні «Персефона» (Vivienne Mort).

Щиро вітаємо наших талановитих та неповторних студентів і бажаємо подальшого творчого успіху!