ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулась VII Міжвузівська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ». Активними учасниками конференції стали студенти мистецько-педагогічного факультету.
Із вітальним словом на відкритті конференції виступили науковий керівник Студентського наукового товариства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Якименко Ганна Василівна.

СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»

Голова Студентського наукового товариства, студентка IV курсу факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сауляк Лариса Олександрівна.

Кандидат педагогічних наук, доцент, завідуюча редакційним відділом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Загоруйко Людмила Олексіївна.

Учасниками конференції, що представляли мистецько-педагогічний факультет стали студенти спеціальності «Хореографія»:
Компан Богдан – студент ІІІ курсу 34 групи. Тема доповіді: «Народний танець як засіб формування творчої особистості дитини».

Кострига Наталія – студентка ІІІ курсу 34 групи. Тема доповіді: «Специфіка педагогічної творчості вчителя хореографії».
Мазур Любов – студентка ІV курсу 44 групи. Тема доповіді: «Гра на заняттях народного танцю як засіб формування творчої особистості молодшого школяра».
Марінченко Марина – студентка ІV курсу 44 групи. Тема доповіді: «Творчі завдання на уроці народного танцю в школі».
Медвідь Анна – студентка ІV курсу 44 групи. Тема доповіді: «Характерні особливості танцювальної культури народів світу».
Руднік Руслана – студентка ІV курсу 44 групи. Тема доповіді: «Фізичний розвиток студента-хореографа на заняттях народно-сценічного танцю».

Сивачук Оксана – студентка ІV курсу 44 групи. Тема доповіді: «Український народний танець як засіб національно-патріотичного виховання студентської молоді».
Титаренко Марія – студентка ІІІ курсу 34 групи. Тема доповіді: «Творча особистість педагога-хореографа».

Шульга Вікторія – студентка ІІ курсу 24 групи. Тема доповіді: «Гра як засіб розвитку індивідуальних творчих здібностей дітей на заняттях хореографії».

СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ» СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»

Дякуємо нашим студентам за плідну працю та бажаємо подальших успіхів на теренах сучасної науки!

Один коментар до “СТУДЕНТИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – УЧАСНИКИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ОСВІТА, НАУКА, МОЛОДЬ»”

1. Дякую нашим студентам за участь у конференції!!! Ви молодці!!! Бажаю вам подальших успіхів у творчому та науковому житті!!!)))