ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ КЗ «УМАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

29 березня 2024 року в рамках декадника циклової комісії музично-теоретичних, педагогічних дисциплін та хореографії Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбулася зустріч старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини СУХЕЦЬКОЇ ОКСАНИ ВАЛЕРІЇВНИ зі здобувачами освіти та викладачами відділення музичного мистецтва КЗ «УГПФК ім. Т. Г. Шевченка».

Оксана Валеріївна поділилася з присутніми власним досвідом, отриманим у результаті візитів у дві школи регіону Гамар, у Норвегії, а саме: Prestrud Skole та Ingeberg Skole, окреслила відмінності з системою освіти в Україні та звернула увагу на позитивний вплив новітніх підходів до навчання та виховання на становлення та розвиток музичних здібностей та творчого мислення у дітей шкільного віку, а також, на сприятливий вплив на їхню соціалізацію та ментальне здоровʼя. Разом із присутніми обговорили питання ходу уроку, організації освітнього процесу та матеріально-технічного забезпечення названих закладів.

Здобувачі освіти та викладачі активно виявляли схожість та відмінність освітніх систем, ставили запитання та обговорювали перспективи розвитку музичної освіти в Україні.

На завершення продуктивної творчої зустрічі та щирого, приємного спілкування, з метою продовження плідної співпраці між закладами освіти, Оксана Валеріївна Сухецька повідомила про переваги здобуття освіти в нашому університеті, зокрема, про можливості міжнародної академічної мобільності та запросила студентів КЗ «УГПФК ім. Т. Г. Шевченка» до навчання на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини у 2024-2025 академічному році та у майбутньому.

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує набір на курси підготовки до вступу у заклади вищої освіти. Документи приймаються до 31 жовтня 2018 року.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 15 червня, свій День Народження святкує лаборант кафедри інструментального виконавства, Семко Людмила Василівна! В цей дорогий для серця день Бажаєм квітів і пісень! Від друзів – щирих привітань,

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!

З 23 по 26 квітня у польському місті Санок Підкарпатського воєводства проходили ХVІІІ Міжнародні зустрічі акордеоністів «Санок 2014». З 1994 р. Міжнародний конкурс раз на два роки збирає акордеоністів із