ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ КЗ «УМАНСЬКИЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМ. Т. Г. ШЕВЧЕНКА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

29 березня 2024 року в рамках декадника циклової комісії музично-теоретичних, педагогічних дисциплін та хореографії Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбулася зустріч старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини СУХЕЦЬКОЇ ОКСАНИ ВАЛЕРІЇВНИ зі здобувачами освіти та викладачами відділення музичного мистецтва КЗ «УГПФК ім. Т. Г. Шевченка».

Оксана Валеріївна поділилася з присутніми власним досвідом, отриманим у результаті візитів у дві школи регіону Гамар, у Норвегії, а саме: Prestrud Skole та Ingeberg Skole, окреслила відмінності з системою освіти в Україні та звернула увагу на позитивний вплив новітніх підходів до навчання та виховання на становлення та розвиток музичних здібностей та творчого мислення у дітей шкільного віку, а також, на сприятливий вплив на їхню соціалізацію та ментальне здоровʼя. Разом із присутніми обговорили питання ходу уроку, організації освітнього процесу та матеріально-технічного забезпечення названих закладів.

Здобувачі освіти та викладачі активно виявляли схожість та відмінність освітніх систем, ставили запитання та обговорювали перспективи розвитку музичної освіти в Україні.

На завершення продуктивної творчої зустрічі та щирого, приємного спілкування, з метою продовження плідної співпраці між закладами освіти, Оксана Валеріївна Сухецька повідомила про переваги здобуття освіти в нашому університеті, зокрема, про можливості міжнародної академічної мобільності та запросила студентів КЗ «УГПФК ім. Т. Г. Шевченка» до навчання на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини у 2024-2025 академічному році та у майбутньому.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких

24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К. Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом». Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра

ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РОБОТОДАВЦІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

На факультеті відбулося  перше засідання Ради роботодавців. Захід об’єднав адміністрацію факультету, гарантів ОПП, завідувачів кафедр та представників роботодавців у галузі освіти та культури з різних куточків України. Зі вступним словом