ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА!

Щороку у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України.

Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких почуттів. Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід’ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства.

Художники – дивовижні люди. Вони бачать світ особливими очима та готові залишити йому багату спадщину. Люди, які займаються образотворчим мистецтвом, відчувають тонку, непорушну красу світу. Завдяки художникам суспільство отримує унікальну можливість споглядати багато речей, на перший погляд, прихованих. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Ми пишаємося творчим доробком викладачів та студентів факультету мистецтв кафедри образотворчого мистецтва.  Висловлюємо щирі слова вдячності за плідну творчу діяльність, талант, благородство душі та невтомний творчий пошук!

Бажаємо черпати натхнення від прекрасних українських пейзажів, знаходити те саме джерело енергії в кожному куточку країни, писати “живі” картини, які зворушать весь світ та передавати яскравими фарбами свою доброту і посмішку кожному цінителю мистецтва. Бажаємо вам добра і процвітання, міцного здоров’я та творчої наснаги, нових здобутків і звершень!

Все буде добре, все буде Україна!

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Чистота і порядок у домі й довкола нього приносять задоволення. Свіже повітря, чистота і порядок в приміщенні – це запорука доброго здоров’я. Тому, проживаючи в гуртожитку студенти повинні дотримуватися всіх

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

17 березня свій День народження святкує заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Волошин Петро Миколайович. Шановний імениннику! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього

З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙЩИРІШИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри хореографії та художньої культури, заступник декана факультету мистецтв з виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії, художній керівник та балетмейстер народного аматорського колективу профспілок