ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Анонси та події ЗАПРОШУЄМО НА МАЙСТЕР КЛАС «МИСТЕЦТВО ПИСАНКАРСТВА»

ЗАПРОШУЄМО НА МАЙСТЕР КЛАС «МИСТЕЦТВО ПИСАНКАРСТВА»

Зовсім скоро ми святкуватимемо  одне з найвеличніших християнських свят – Великдень. У передсвяткових клопотах жінки та дівчата беруться за давнє ремесло – розписування яєць восковою технікою. Великодні писанки стануть окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується.

22 квітня  Кафедра образотворчого мистецтва запрошує на  майстер-клас «Мистецтво писанкарства» з розпису традиційної великодньої писанки Черкащини.

Початок майстер-класу о 13:00 год.

205 аудиторія Нового корпусу.

Запрошуємо усіх охочих пізнати глибинний зміст і секрети писанкарства! Пориньте в чудову атмосферу передвеликодніх приготувань та створіть свою власну писанку – символ народження життя, його безперервності та оновлення.

📣ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПОЦІНОВУВАЧІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ!!!📣ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПОЦІНОВУВАЧІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ!!!

5-6 квітня 2024 відбудеться Перший Всеукраїнський форум-практикум з українського народного танцю «Уманська мережка», на базі кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ❗️Контактна

ОГОЛОШЕННЯ!ОГОЛОШЕННЯ!

04 квітня на 4 парі у 105 аудиторії відбудеться відкрите лабораторне заняття доцентки кафедри образотворчого мистецтва Музики О.Я. з дисципліни «Живопис» на тему «Проблеми композиції при створенні художнього образу в