ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ДВОТУРОВОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «GLOBAL TALENT FUSION FESTIVAL»

Вітаємо з перемогою здобувача вищої освіти факультету мистецтв Чень Юйвея! 30.03.2024 року здобувач вищої освіти 52-І групи, спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво). (Художня культура) Чень Юйвей,  взяв участь в Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Global Talent Fusion Festival».

У номінації «Вокальний жанр. Академічний вокал», з композицією Франца Шуберта «An Die Musik», Чень Юйвей гідно представив наш факультет, і у категорії 24+ отримав диплом Лауреата І премії. Досягнення таких результатів стало можливим завдяки високому професіоналізму його керівника старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Тарасюк Лесі Михайлівни.

Конкурс проходив у місті Київ за підтримки ЦЕНТРУ ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ ТА ТВОРЧОСТІ «ГАРМОНІЯ»

Мета конкурсу:

Підтримка та розвиток творчості нашої молоді; розкриття їх творчого потенціалу; виховання художньо-естетичних смаків виконавців; підвищення рівня професійної компетентноті фахівців освітньої ланки та мистецько-творчого аспекту процесу становлення особистості.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та студентів, щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Олена Сергіївна! Шановна Олено Сергіївно! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я,

15 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся V Всеукраїнський науково-практичний семінар з Міжнародною участю «Проблеми інструментального виконавства в умовах сучасної мистецької освіти». Під час пленарного засідання з вітальним словом до

СЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2015 РОКУСЬОГОДНІ РОЗПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ 2015 РОКУ

Від сьогодні Український центр оцінювання якості освіти розпочинає реєстрацію майбутніх абітурієнтів для проходження у 2015 році зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Триватиме реєстрація до 20 лютого. Нагадаємо, що цього року в