ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ V ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ І ГРАФІКИ УМАНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ «МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ»

V ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ І ГРАФІКИ УМАНСЬКИХ ХУДОЖНИКІВ «МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ»

Нещодавно в Художньому музеї розпочала роботу V звітна виставка «Мікіндівські пленери», присвячена пам’яті талановитого уманського художника-педагога Корнія Мікіндо, засновника студії образотворчого мистецтва при міському Будинку культури та Дню народження нашого міста.

Перший тематичний пленер, присвячений сторіччю з дня народження Корнія Генріховича Мікіндо, відбувся у 2018 році. Відтоді ця традиція продовжується і цього року відбувся вже п’ятий, ювілейний пленер, у якому прийняли участь майже тридцять художників. Також у рамках пленеру відбулися два майстер-класи, які проводили мікіндівці: з архітектурного живопису, члена Національної спілки художників України Володимира Савченка, та майстер-клас з мистецтва портрету на пленері художника-педагога Олега Сироти.

Учасниками виставки «Мікіндівські пленери» є викладачі, студенти та випускники різних років кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Олег Сирота, Володимир Харитонов, В’ячеслав Запісецький, Лариса Гоменюк, Тарас Кожушко, Анастасія Шепета, Віктор Лисинюк, Наталія Луценко, Ольга Музика, Анатолій Король, Надія Поліщук.

Цьогорічні «Мікіндівські пленери» представили близько 140 картин уманських митців, різні види і жанри живопису і графіки: краєвиди рідного міста, натюрморти, абстрактні роботи — виставка дуже різнопланова, цікава і колоритна. Кожен глядач тут зможе знайти для себе щось особливо тепле і близьке, що зігріє душу у ці важкі, трагічні часи російської військової агресії.

Тож запрошуємо всіх, не байдужих до мистецтва, відвідати виставку, отримати естетичну насолоду і емоційний заряд позитиву! Художній музей працює щоденно з 9 до 17 год., крім понеділка і вівторка, за адресою: м. Умань, вул. Андрія Кизила, 2.

ВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКАВІТАЄМО З ДНЕМ ХУДОЖНИКА

З року в рік, в другу неділю жовтня, кожен з жителів нашої держави має можливість відсвяткувати чудове свято людей творчої професії − Всеукраїнський день художника. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших

МАЙБУТНІ ХОРЕОГРАФИ ВІДВІДАЛИ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВАМАЙБУТНІ ХОРЕОГРАФИ ВІДВІДАЛИ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Під час проходження педагогічної практики студенти-хореографи 3 та 4 курсів мали можливість відвідати семінар-практикум учителів хореографічного мистецтва закладів загальної середньої освіти міста Умані. Семінар відбувся на базі Уманської загальноосвітньої школи