ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ І ТУР МІЖВУЗІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

ВІДБУВСЯ І ТУР МІЖВУЗІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ДИСЦИПЛІНИ «ХОРЕОГРАФІЯ»

Нещодавно на факультеті мистецтв відбувся І тур Міжвузівської олімпіади з дисципліни «Хореографія».

На олімпіаду виносилися наступні завдання:
1) теоретична складова: тестування з дисциплін хореографічного циклу;
2) практична складова: імпровізація на задану музику (стилізований танець) у національно-патріотичному характері;
3) балетмейстерська складова: обґрунтування ідеї для постановки хореографічного твору на національно-патріотичну тематику (стилізований танець).

В олімпіаді взяли участь студенти: 21 групи – Анна Хоменко та Марія Майорова, 31 групи – Анастасія Гаврилюк, Анастасія Покропивна та Світлана Череватенко, 43 групи – Олександр Піщаний, Деніза Чернієнко, Вікторія Шульга, 44 групи – Вікторія Ковердяга та Ганна Підгорна, 54 групи – Богдан Компан.

DSC_0077

DSC_0090

Усі студенти гарно впоралися із теоретичними завданнями, а виконання практичної та балетмейстерської складових вражали силою переданих образів, красою почуттів, оригінальністю ідей. За результатами І туру олімпіади:
І місце – Анастасія Покропивна, Ганна Підгорна;
ІІ місце – Богдан Компан, Анастасія Гаврилюк, Анна Хоменко;
ІІІ місце – Олександр Піщаний, Марія Майорова.

Вітаємо переможців олімпіади! Сподіваємося на те, що команда наших творчих студентів гідно представить університет у ІІ турі Міжвузівської олімпіади з дисципліни «Хореографія» на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського у м. Одеса.