ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Волонтерська спілка «Допоможемо разом» ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ «ПЕРЕМОЖЕМО РАК РАЗОМ»

24 лютого в Уманському міському Будинку культури імені Ю.К.Смолича за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом».

Благодійний хореографічний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра Цебрія і об’єднав хореографічні колективи Умані з благородною метою – допомогти 13-річному Владиславу Кравцову, який бореться із злоякісною астроцитомою.

У фестивалі взяли участь хореографічні колективи міста: «Дружки-подружки» та «Крок вперед» (керівник Вікторія Глобчак), «Краплинки» (керівник Оксана Гучок), розважальний комплекс «Амарант» (керівник Любов Дробілко, постановник Анна Медвідь), студія танцю «Батерфляй» (керівники Мар’яна Ярова та Ірина Гут), зразковий ансамбль танцю «Журавка» (керівник Лілія Хоменко), ансамбль сучасного спортивного танцю «Ритм» (керівник Ірина Бакланова).

Активними учасниками заходу стали хореографічні колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник Людмила Андрощук), народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник Сергій Куценко).

У ролі ведучої фестивалю виступила викладач кафедри хореографії та художньої культури, начальник центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Людмила Гекалюк.

За високий професіоналізм, майстерність та за участь у благодійному концерті учасники хореографічних колективів та їхні керівники отримали подяки міського голови.

Зібрані під час заходу кошти на лікування юного уманчанина Владислава Кравцова в сумі понад 8 тисяч гривень волонтери студентської соціально-психологічної служби УДПУ передали його мамі.