ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

ВІДБУЛАСЯ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ

Сьогодні на факультеті мистецтв відбулася настановча конференція до виробничої практики для студентів 4 курсу напрямів підготовки 6.020202 Хореографія, 6.020204 Музичне мистецтво та 6.020205 Образотворче мистецтво.

_qyXib3FRtY

На початку роботи конференції заступник декана факультету мистецтв з педагогічної практики, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Радченко Світлана Миколаївна ознайомила студентів із терміном проходження практики, надала інформацію щодо баз практики та призначених групових керівників та методистів.

wu5TX4ZHMrw

Інженер з охорони праці Колісник Віталій Григорович провів детальний інструктаж з техніки безпеки під час проходження практики.

q7PSHoCxviU

Після цього групові керівники та методисти детально ознайомили студентів із програмами проходження практики.
Бажаємо нашим творчим студентам успіхів та гарних результатів роботи!