ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ НАПРЯМУ ПІДГОТОВКИ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ) ОС «МАГІСТР»

Педагогічна практика – складова частина навчально-виховного процесу, займає одне із центральних місць у професійній підготовці фахівця з хореографічного мистецтва. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх фахівців з хореографії з їх практичною діяльністю в мистецькому закладі, сприяє формуванню творчого ставлення майбутнього спеціаліста до професійної діяльності, визначає ступінь його професійної здатності і рівень педагогічної спрямованості.

17 вересня 2023 року в форматі онлайн відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів 61-М групи денної форми навчання та 263-М групи заочної форми навчання напряму підготовки 014 Середня освіта (Хореографія).

Питання, які виносилися на обговорення під час конференції:

• мета та завдання практики;
  • зміст діяльності здобувачів вищої освіти;
  • форми звітності здобувачів вищої освіти про практику;
  • критерії оцінювання роботи здобувачів вищої освіти під час практики;
  • техніка безпеки під час проходження виробничої практики.

Загалом настановча конференція була успішною. Бажаємо здобувачам вищої освіти вдалого проходження виробничої практики та здобуття нових професійних навичок та вмінь.

«АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ЗВО»«АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ЗВО»

9 грудня 2022 року, кураторами академічних груп, факультету мистецтв було проведено бесіди та кураторські години для студентів 1-4 курсів ОС «Бакалавр» на тему: «Академічна доброчесність в ЗВО», спрямовані на якісне

ВИСТАВКА УЧАСНИКІВ І-ГО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО ПЛЕНЕРУ ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОРНІЯ МІКІНДОВИСТАВКА УЧАСНИКІВ І-ГО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО ПЛЕНЕРУ ДО 100-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ КОРНІЯ МІКІНДО

23 вересня в залі Художнього музею відбулося відкриття виставки учасників І-го загальноміського Пленеру, присвяченого 100-річчю від дня народження видатного земляка, художника-педагога, засновника дитячої студії образотворчого мистецтва Уманського міського Будинку культури