ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує диспетчер факультету мистецтв, чарівна, життєрадісна та завжди привітна Світлана Миколаївна Бурлака!

Свєта

Шановна Світлано Миколаївно! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

З Днем народження

З повагою, адміністрація
та співробітники факультету мистецтв

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 червня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства, заступник завідувача кафедри з навчально-методичної роботи Радзівіл Тетяна Анатоліївна! Шановна Тетяно Анатоліївно, від щирого серця

ЗНАЙОМСТВО З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИЗНАЙОМСТВО З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

09 жовтня представники факультету мистецтв відвідали заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Канівського району. Гостинно приймали викладачів університету Мельниківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Таганчанська загальноосвітня школа

НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»НА БАЗІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ РОЗПОЧАЛА СВОЮ РОБОТУ VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»