ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Волонтерська спілка «Допоможемо разом» ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО АКЦІЇ «ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО, ЖИВИ!»

ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО АКЦІЇ «ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО, ЖИВИ!»

В місті Умань проходить XV благодійна акція під гаслом «Дитяче серденько, живи!» з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання дітям, які мають вади із серцем.

Просимо Вас, не бути байдужими та взяти участь у проведенні цьогорічної акції. Матеріали для проведення інформаційної кампанії та скриньки можна отримати у відділі у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради (пл. Соборності, 1, каб.201).

Допоможемо хворим дітям разом, адже вони наше майбутнє!