ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День народження відзначає викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна. Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ “МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА”ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ “МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА”

20 грудня на базі кафедри образотворчого мистецтва відбувся захист курсових робіт студентів 43-45 груп денної форми навчання спеціальності “Образотворче мистецтво”. Науковий керівник робіт та викладач дисципліни «Методика викладання образотворчого мистецтва»

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСВЯТКУВАННЯ ДНЯ ХУДОЖНИКА НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ