ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна.

Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, натхнення, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру! Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання! Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 025 «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

29 травня 2019 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся захист магістерських робіт студентів денної форми навчання спеціальності 025 «Музичне мистецтво». Оцінювала результати стдентської підсумкової роботи державна екзаменаційна комісія у складі:

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ІІІ І ІV КУРСІВ!

5 лютого о 9.30 у 101 аудиторії корпусу №3 відбудеться настановча конференція щодо проходження практики. Присутність студентів обов’язкова! Конференцію проводитимуть керівники практик та методисти кафедр. Адміністрація факультету

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта