ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

Згідно з робочим навчальним планом та графіком навчального процесу здобувачів вищої освіти денної форми навчання освітнього ступеня «Магістр» 2 курсу спеціальності: 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) освітня програма Середня освіта (Образотворче мистецтво) було направлено на практику. Настановчу конференцію було проведено на платформі Google Meet.

Керівник практики Семенова Олена Віталіївна провела інструктаж із техніки безпеки, пояснила завдання практики, розповіла про особливості ведення документації.

Бажаємо практикантам-магістрантам плідно попрацювати в закладах загальної середньої освіти, отримати позитивні емоції та продемонструвати свої знання з теоретичних та практичних дисциплін.

КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ (ПРИСВЯЧЕНИЙ 90-ІЙ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ)КОНЦЕРТ ГІТАРНОЇ МУЗИКИ (ПРИСВЯЧЕНИЙ 90-ІЙ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ)

Концерт гітарної музики (присвячений 90-ій річниці заснування УДПУ імені Павла Тичини) Щиросердно дякуємо доценту Коваленку Анатолію за якісно організовану роботу, а також усім виконавцям за хвилини радості, прекрасні емоції і

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

24 листопада свій День народження  відзначає  концертмейстер кафедри  музикознавства та вокально-хорового мистецтва Розумович Олександр Михайлович. Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас   з нагоди  цього свята! З днем народження вітаємо, Від всього