ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА ТОМАСА КАПЛІНА

Thomas R. Caplin

12 жовтня 2022 року на факультеті мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, в рамках обговорення освітньої програми 025 Музичне мистецтво, відбулася відкрита гостьова лекція професора музики Норвезького університету прикладних наук у Гамарі, керівника молодіжного аматорського хору “Defrost”, науковця та автора книги про хорове керівництво “The Learning Conductor”, композитора, керівника та учасника вокального гурту “Nordic Blue”, випускника Королівської академії музики в Копенгагені, Королівської академії музики у Стокгольмі, автора численних майстер-класів, судді міжнародних хорових конкурсів та Всесвітніх хорових ігор – Томаса Річарда Капліна (Thomas Richard Caplin).
На зустрічі обговорювалися важливі питання керівництва хоровим колективом, значимість лідерських якостей для керівника колективу, актуальні зміни в методиці підготовки керівника хорового колективу в закладах мистецької освіти та інше.
І це лише початок! Ми раді повідомити, що професор Томас Каплін запрошує нас до спілкування 27 жовтня 2022 року об 11:00 (за київським часом)! Очікуємо більше практичних інструментів для хорових керівників і для хористів!
Слідкуйте за інформацією на нашому сайті!

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТАСПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТА

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої України. Заради них, маленьких українців наші захисники боронять зараз країну від ворожої агресії, рятуючи життя і спокій кожного із нас. Війна

ОГОЛОШЕННЯ!ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні викладачі! 19 вересня 2018 року в аудиторії № 205 о 14:30 відбудеться зустріч із завідувачем редакційного відділу УДПУ імені Павла Тичини, кандидатом педагогічних наук, доцентом Загоруйко Людмилою Олексіївною. Мета