ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТА

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ МІСТА

Діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої України. Заради них, маленьких українців наші захисники боронять зараз країну від ворожої агресії, рятуючи життя і спокій кожного із нас.

Війна внесла корективи у життя кожного українця. Через війну у наших дітей дорослі очі, але саме в цей тяжкий для української держави час, ми повинні зігріти теплом і любов’ю кожне серце.

Діти завжди підтримують наших захисників в міру своїх можливостей. Так, наприклад, підтримавши акцію «Від маленьких Рук до Великих Героїв», напередодні дня Святого Миколая, щоб зробити приємне нашим воїнам, учні 1-4 класів Уманської гімназії № 11 виготовляли обереги.

Майстер-класи із виготовлення оберегів провели доцент кафедри образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталіївна та викладач кафедри образотворчого мистецтва Голубенко Ярослава Олексіївна. Діти виконуючи свої обереги додавали власні елементи, змінювали форму, прикрашали роботи – проявляли свою творчість. Атмосфера креативності та дружності, які були присутні на майстер-класі надихають на подальшу співпрацю, бо вчинки українських дітей щодня підтверджують – в нас надійний тил і чудове майбутнє.

Разом ми сильні! Ми вистоїмо і все здолаємо!

ВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІВІТАЄМО З ПРИЗОВИМ МІСЦЕМ НА МІЖНАРОДНОМУ ХУДОЖНЬОМУ КОНКУРСІ

Нещодавно студентки спеціальності «Образотворче мистецтво» Резніченко Наталія (І курс магістратури) та Мусатова Марічка (ІІІ курс) взяли участь у Міжнародному художньому конкурсі «1050-річчя хрещення Польщі – хрест Мєшка І». Цей конкурс